POCTIVÁ RUČNÁ VÝROBA, EKOLOGICKÉ BALENIE, PODPORA ĽUDÍ

Stroj do produktu lásku nedá, spokojný človek však áno!!! Odlišujeme sa nielen nezameniteľnou kvalitou a čistotou produktov, unikátnym konceptom priamej slovensko-indonézskej spolupráce, ale aj poctivou 100% Handmade výrobou.

Naše produkty sú ručne pripravované a balené do Bio-degradovateľných a sklenených obalov. Uprednostňujeme ručnú výrobu kvôli poctivosti, precíznosti a vysokej kvalite. Je to taktiež krásny systém na podporu zamestnanosti lokálnych obyvateľov.

Snažíme sa ponúkať pomocnú ruku ľudom ktorý to v živote nemajú jednoduché a preto vykonávame náš Social Responsibility Program v Indonézií aj na Slovensku.

V Indonézií sa staráme o siroty, starých ľudí a komunity ľudí ktorý pripravujú naše prírodné produkty.

Na Slovensku spolupracujeme s chránenou dielňou občianskeho združenia Na Ceste v Trenčíne. Spoločne sa nám darí pomôcť zlepšiť kvalitu života mladých ľudí s autizmom.

Na Ceste je chránená dielňa, kde Vás obslúžia klienti Domova Sociálnych Služieb v Adamovských Kochanovciach so svojimi asistentmi. Ak budete mať šťastie, môžete stretnúť ako obsluhujúci personál členov nášho občianskeho združenia Na Ceste.
Myšlienkou kaviarne je možnosť uplatnenia a realizácie klientov DSS, rozvoj ich zručností a aktivít, ktoré sú pre mnohých z nás úplne bežné: cestovanie do a z práce, hospodárenie so zarobenými peniazmi a v neposlednom rade je to komunikácia so zákazníkom, pre ktorého stretnutie s nevšedným čašníkom môže byť rovnako novou a zaujímavou skúsenosťou.

Ochutnajte naše poctivé prírodné produkty