Cena dopravy od 2.75 € (Slovenská pošta) / od 3.75 € (kuriér UPS) / DOPRAVA ZDARMA od 50 €

Nepochybne áno. Okrem jeho úžasnej karamelovej chuti, je obrovským rozdielom aj jeho nízky glykemický index 35 (index trstinového cukru je 58, index hnedého a bieleho cukru je 64). Kokosový cukor je prírodné sladidlo vhodné nielen pri chudnutí, ak si neradi odopierate sladké.

Dodáva vám energiu pri každodennej činnosti bez náhlych nárastov hladiny cukru v krvi, ako je bežné ihneď po konzumácii trstinového, hnedého či bieleho cukru.

Výhodou je taktiež vysoký obsah minerálov v porovnaní s ostatnými sladidlami. Kokosový cukor má oproti hnedému cukru dvakrát vyšší obsah železa a štyrikrát vyšší obsah magnézia, či desať-násobne väčší obsah zinku.

Kokosový cukor je veľmi chutné, zdravé, trvanlivé a hlavne prírodné sladidlo. Naviac je veľmi bohaté na vitamíny, minerály a aminokyseliny. U nás predávaný kokosový cukor je čisto prírodná, nerafinovaná látka pripravená ručne a s láskou.

Vďaka jeho chuti podobnej karamelu, je použiteľný takmer všade,  kde si ho viete predstaviť. Má širokú využiteľnosť. Napríklad ako sladidlo kávy a čaju, kakaa, kokteilov, prísada do pečenia, zmrzlín, pudingov. Taktiež ho môžete použiť ako náhradu iných prírodných cukrov a sirupov, na rôzne druhy dezertov, omáčky a koláče. Vyskúšajte jeho úžasnú karamelovú chuť pri príprave akýchkoľvek jedál a spravíte niečo nielen pre nezameniteľnú výslednú chuť, ale aj pre vaše zdravie.

Kokosový cukor originál od Chute Indonézie je ručne pripravované, prírodné, nízko glykemické sladidlo pochádzajúce priamo zo slovensko-indonézskeho direct trade projektu na Jáve.

Získal si ľudí nielen jeho nezameniteľnou karamelovou chuťou ale aj týmito benefitmi:

100% čistý BIO kokosový cukor, bez pridaných sladidiel.

– Prírodný a ručne pripravovaný bio produkt.

– Nízky glykemický index – pre lepšiu kontrolu hmotnosti.

– Vysoký obsah minerálnych látok:  magnézia, zinku,  železa, vitamínov B1, B2, B3, B6 a C.

– Direct Trade: získavaný od skupiny farmárov dodržiavajúcich pravidlá organického farmárčenia s ktorými spolupracujeme už roky.